ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 17537070
nr 1753 7070
Karta
Gravyr, Le Duché de Iuliers. Bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:52:22
15/1 13:21:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Karta
Kondition: slitage, skador
nr 1753 7070
Karta
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 19 januari 2026 |
| 15/1 13:21:45 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr