Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Karta 17537070

nr 1753 7070

Karta

Gravyr, Le Duché de Iuliers. Bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:52:22

15/1 13:21:45 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor